Diskuse s uživatelem:Lindulka
Vítáme Vás ve WikiSkriptech,
| |
ve světě, který vzniká spoluprací. Tvořte ho s námi. |
Jak začít?
- Se začátky ve WikiSkriptech Vám poradí nápověda.
- Potřebujete-li si nanečisto vyzkoušet editace, můžete využít svoje Pískoviště.
- Jestliže Vám něco nebude jasné, bez obav se zeptejte na stránce Ptáte se.
- O spolupráci můžete požádat i mailem redakce@wikiskripta.eu, nebo napsat vzkaz na diskusní stránku někoho z redakce.
Nebojte se editovat!
I kdyby se Vám to hned napoprvé nepovedlo, redaktoři Vám s pochopením pomohou.
Přejeme Vám příjemnou práci s WikiSkripty a pěkný den!
--Slepi (redakce WikiSkript) 24. 10. 2010, 22:31 (CEST)
Nové články[upravit | editovat zdroj]
Ahojky,
vidím, že ses pustila do psaní článků ve WikiSkriptech - výborně! Ostatní studenti Tvé články jistě ocení. Chtěla bych tě jen poprosit, abys šablonou Pracuje se označovala články opravdu rozpracované, nikoli jen nově založené (Cizorodé látky v potravinách)- článek se totiž začne navenek tvářit jako existující, ačkoli zatím neobsahuje žádné informace a může tak mást čtenáře.
Vidím, že zpracováváš zkouškové otázky. Chtěla bych Ti jen poradit, abys jim dávala co nejkratší a nejvýstižnější názvy. Tím se totiž snáze prolinkují (propojí) s ostatními články a stanou se dostupnějšími a snáze vyhledatelnými pro ostatní studenty. Není nutné se striktně držet názvů otázek. Například článek Alergeny v prostředí. Zdravotní rizika, možnosti prevence lze pojmenovat Alergeny v prostředí. Pokud se tak v tuto chvíli rozhodneš, nejsnazší je již založený článek přesunout na nový název kliknutím na příkaz Přesunout (v pravém horním rohu mezi hvězdičkou a políčkem hledat). Chceš-li jakkoli pomoc či poradit, neváhej kontaktovat mne nebo kohokoli jiného z redakce. S pozdravem --Valtameri 25. 10. 2010, 00:03 (CEST)
- Ahoj, Lindulka to má také jako terénní práci. Název u toohot dlouhého článku je vyřešen - přesměrováno na již existující článek Alergeny ---- Kotletka -- redakce WikiSkript 25. 10. 2010, 15:16 (CEST)